مراحل درخواست آنالیز

روال کار در شیمی کلینک علم و صنعت

متقاضی گرامی با تشکر از اعتماد و انتخاب شما

به منظور آشنایی شما با فرآیند ثبت درخواست در سامانه شیمی کلینیک، مروری بر روال کار در سامانه آنلاین شیمی کلینیک خواهیم داشت:

  1. ابتدا در سامانه (پرتال) شیمی کلینیک ثبت نام نمایید. به این منظور می‌توانید اینجا کلیک کنید.

  2. پس از تکمیل فرم ثبت نام در پرتال، ایمیلی جهت فعال سازی حساب کاربری شما ارسال می‌شود. با مراجعه به ایمیل خودتان و تایید ایمیل ارسالی، حساب شما فعال خواهد شد. (تذکر : در صورتی که ایمیل در صندوق پستی مشاهده نکردید، پوشه Spam یا Junk را نیز بررسی کنید.)

  3. پس از فعال شدن حساب کاربری در پرتال، از طریق منوی ورود به سامانه از منوی بالای سایت می‌توانید به سامانه وارد شوید.

  4. پس از ورود به سامانه، زیر منوهای درخواست آنالیز برای شما فعال خواهد شد و می‌توانید انواع فرم‌های موجود در سامانه را مشاهده کنید.

  5. پس از انتخاب آنالیز مورد نیاز خود و تکمیل فرم مربوطه، کد رهگیری برای شما ایجاد خواهد شد که پس از آن پیگیری‌های بعدی شما از طریق این کد رهگیری صورت خواهد گرفت.

  6. پس از ارسال فرم درخواست همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

  7. پس از پرداخت هزینه‌های مربوط به درخواست مورد نظر، همکاران ما در خصوص درخواست شما اقدام خواهند نمود و پس از اتمام فرآیند مربوط به آنالیز شما می‌توانید از بخش پشتیبانی سایت نسبت به دریافت نتیجه آنالیز خود اقدام کنید. (تذکر : برای ورود به بخش پشتیبانی لازم است تا شما در پرتال وارد شده باشید.)

  8. گفتنی است پس از این مرحله تمام مکاتبات شما با واحد فنی یا پشتیبانی از طریق سامانه پشتیبانی و ارسال تیکت و شماره تیکت خواهد بود.

  9. در قسمت زیر می‌توانید به فهرست فرم‌های آنالیز موجود در سامانه دسترسی داشته باشید. (تذکر : دسترسی به فرم‌های نیازمند ثبت نام و ورود شما به پرتال می‌باشد.)

شیمی کلینیک علم و صنعت

عضویت در خبرنامه

اطلاعات تماس

شیمی کلینیک

» تهران، میدان رسالت، خیابان فرجام، نرسیده به چهار راه خاور، خیابان شهید حسینعلی، پلاک 9، مرکز رشد دانشگاه علم و صنعت ایران، کدپستی: 1681963113

» تلفن : 09360921992

» info@shimiclinic.com

جستجو