شیمی کلینیک علم و صنعت، مجموعهای آموزشی، پژوهشی، صنعتی و خدماتی است که توسط جمعی از اساتید و فارغ التحصیلان شیمی دانشگاه علم و صنعت ایران تاسیس و در مرکز رشد دانشگاه مستقر شده و در کلیه امور مرتبط با شیمی و مواد در حوزه های فوقالذکر در حال فعالیت است.
این مجموعه از واحدهای زیر تشکیل شده است:

  • واحد پروژه های صنعتی: فعالیت اصلی این بخش رفع مشکلات صنعت در قالب پروژه های تحقیقاتی با همکاری تیم گستردهای از اساتید برتر دانشگاههای کشور و متخصصین توانمند هر موضوع است.
  • واحد خدمات آزمایشگاهی: در این واحد، مدیریت، انجام و تفسیر آزمایشات تخصصی در حوزه‌های مختلف با طیف گستردهای از تجهیزات آزمایشگاهی با تسهیلات مناسبی نظیر دریافت و ارسال رایگان نمونه و نتیجه آزمایشات صورت می‌گیرد.
  • واحد آموزش: این واحد خود به دو بخش آموزش مدارس و آموزش دانشگاهی تقسیم می‌شود. فعالیت‌های بخش مدارس معطوف به روشهای نوین آموزش، تهیه وسایل و بستههای آموزشی- پژوهشی، برگزاری کارگاهها و سخنرانیهای علمی برای مدارس با رویکرد پرورش مهارت مشاهده و آزمایش، خلاقیت و تقویت قدرت استدلال و ... میباشد. فعالیتهای بخش دانشگاهی نیز در حوزههای طراحی و ساخت بستههای آموزشی - پژوهشی، برگزاری کارگاههای آموزشی تخصصی برای دانشگاهیان و صنایع و ... می‌باشد.
  • واحد تهیه، تولید و توزیع مواد آزمایشگاهی و صنعتی: در این بخش ضمن تهیه، تولید و توزیع مواد شیمیایی موجود در بازار، برخی مواد خاص به سفارش مشتری از ابعاد گرم تا کیلوگرم نیز ساخته و ارائه می‌شود.
  • طراحی و ساخت برخی تجهیزات آزمایشگاهی: در این واحد دستگاهها و تجهیزات آزمایشگاهی به سفارش مشتری یا بنا به نیاز بازار طراحی و ساخته می‌شود. در حال حاضر یک دستگاه بال میل با قابلیتهای ویژه و قیمت کاملا رقابتی ساخته و آماده ارائه به بازار است.
    .

شیمی کلینیک علم و صنعت

عضویت در خبرنامه

اطلاعات تماس

شیمی کلینیک

» تهران، میدان رسالت، خیابان فرجام، نرسیده به چهار راه خاور، خیابان شهید حسینعلی، پلاک 9، مرکز رشد دانشگاه علم و صنعت ایران، کدپستی: 1681963113

» تلفن : 09360921992

» info@shimiclinic.com

جستجو